Posma dalībnieku ātrākie apļi
20. posms (14.07.2019) - Kandavas kartodroms (MOD1 ->)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Nauris Danebergs | S klase | 61.467 | finālā |
2 | Raitis Dzenis | P klase | 61.744 | finālā |
3 | Lauris Laizāns new (č) | P klase | 61.979 | pusfinālā |
4 | Andris Lielgalvis | S klase | 62.034 | finālā |
5 | Artūrs Daniļevskis | S klase | 62.103 | finālā |
6 | Daniels Mančinskis new (s) | P klase | 62.134 | pusfinālā |
7 | Didzis Grāvītis | P klase | 62.183 | finālā |
8 | Juris Pavlovičs new (s) | P klase | 62.185 | finālā |
9 | Tāls Meļķis | P klase | 62.232 | pusfinālā |
10 | Adrians Lasis new (s) | P klase | 62.236 | pusfinālā |
11 | Ivars Vilkens new (č) | P klase | 62.297 | pusfinālā |
12 | Emīls Anšancs new (s) | M klase | 62.378 | kvalifikācijā |
13 | Ivars Uss new (č) | P klase | 62.419 | pusfinālā |
14 | Maija Stakena new (č) | D klase | 62.472 | kvalifikācijā |
15 | Jānis Buna | M klase | 62.498 | kvalifikācijā |
16 | Ēriks Villenovs | S klase | 62.507 | pusfinālā |
17 | Edijs Cukurs | P klase | 62.515 | kvalifikācijā |
18 | Ruslans Dzenis | P klase | 62.556 | pusfinālā |
19 | Agris Ozoliņš | P klase | 62.559 | pusfinālā |
20 | Laura Gluškova new (č) | D klase | 62.578 | kvalifikācijā |
21 | Dmitrijs Moskins | P klase | 62.597 | kvalifikācijā |
22 | Alise Līga Grāmatiņa | P klase | 62.603 | pusfinālā |
23 | Egils Olekts new (s) | M klase | 62.671 | pusfinālā |
24 | Edgars Lobovs | P klase | 62.700 | finālā |
25 | Ivo Ozoliņš | M klase | 62.712 | finālā |
26 | Luīze Cera | P klase | 62.753 | pusfinālā |
27 | Vadims Bergfelds | P klase | 62.765 | finālā |
28 | Emīls Kalnrācenis new (č) | P klase | 62.970 | finālā |
29 | Elizabete Šulce | D klase | 63.012 | finālā |
30 | Edgars Lielgalvis | S klase | 63.047 | kvalifikācijā |
31 | Artūrs Cintiņš | PXL klase | 63.068 | finālā |
32 | Alvils Zilemanis | PXL klase | 63.074 | kvalifikācijā |
33 | Aigars Lorencs new (č) | M klase | 63.129 | pusfinālā |
34 | Pauls Roberts Gruntiņš new (č) | S klase | 63.212 | finālā |
35 | Emīls Bērziņš | PXL klase | 63.223 | kvalifikācijā |
36 | Rihards Zemnickis | M klase | 63.226 | kvalifikācijā |
37 | Daniels Pēteris Bērziņš new (s) | S klase | 63.408 | pusfinālā |
38 | Edgars Astašovs | PXL klase | 63.430 | finālā |
39 | Rūdolfs Toms Bērziņš | PXL klase | 63.437 | finālā |
40 | Olivier Villeneuve | P klase | 63.466 | finālā |
41 | Ģirts Lapškalns | PXL klase | 63.476 | kvalifikācijā |
42 | Pauls Roberts Kreklis | M klase | 63.514 | finālā |
43 | Anete Santa Grāmatiņa | D klase | 63.517 | pusfinālā |
44 | Harijs Gladkins new (č) | M klase | 63.532 | finālā |
45 | Igors Gerasimovičs | M klase | 64.071 | finālā |
46 | Valērijs Potjomkins | M klase | 64.355 | pusfinālā |
47 | Jānis Spīķis new (č) | L klase | 64.511 | finālā |
48 | Pāvels Saņuks | M klase | 64.514 | finālā |
49 | Mārtiņš Skulte | L klase | 64.740 | kvalifikācijā |
50 | Andis Grāmatiņš | PXL klase | 64.745 | pusfinālā |
51 | Emīls Podnieks new (č) | M klase | 65.286 | kvalifikācijā |
52 | Ainārs Podnieks new (č) | L klase | 66.477 | kvalifikācijā |
53 | Emīls Gauris new (č) | S klase | 67.718 | pusfinālā |
54 | Diāna Bērziņa new (č) | D klase | 75.427 | finālā |