Pusfināla rezultāti
9. posms (11.02.2024) - Balvu ezers 2024 ->
Laikapstākļi: -2...-6 grādi
Svari pielīdzināti šādām robežām:
L klase - 94 kg · PXL klase - 102 kg · P klase - 84 kg · M klase - 83 kg · PS klase - 65 kg · S klase - 53 kg · D klase - 65 kg
1. pusfināls (L klase, PXL klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Bondarev | L | 92 kg | 0 kg | 92 kg | 7 | 37.999 | 10 apļi | 5 | +4 | |
2 | Ģirts Lapškalns new (s) | PXL | 92 kg | 10 kg | 102 kg | 8 | 38.502 | + 0.981 | 3 | +1 | |
3 | Edgars Astašovs | PXL | 94 kg | 10 kg | 104 kg | 5 | 38.649 | + 4.342 | 2 | -1 | 2 sek. |
4 | Pāvels Balušs | L | 88 kg | 5 kg | 93 kg | 2 | 39.352 | + 6.114 | 1 | -3 | |
5 | Raivis Liberts | PXL | 92 kg | 10 kg | 102 kg | 6 | 39.294 | + 9.356 | 4 | -1 | |
6 | Mareks Astašovs | PXL | 102 kg | 0 kg | 102 kg | 4 | 39.208 | + 9.923 | 6 | 0 | |
7 | Jānis Albertiņš new (s) | L | 94 kg | 0 kg | 94 kg | 1 | 39.480 | + 42.097 | 7 | 0 | 2 sek. |
2. pusfināls (P klase, M klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruslans Dzenis | P | 82 kg | 0 kg | 82 kg | 8 | 37.768 | 10 apļi | 1 | 0 | |
2 | Sergejs Ļesiks | M | 77 kg | 5 kg | 82 kg | 7 | 37.586 | + 2.309 | 2 | 0 | |
3 | Arturs Norkārklis | M | 68 kg | 15 kg | 83 kg | 5 | 37.911 | + 10.350 | 5 | +2 | |
4 | Markuss Jākobsons | M | 76 kg | 5 kg | 81 kg | 6 | 39.156 | + 17.075 | 3 | -1 | |
5 | Māris Jākobsons | M | 80 kg | 5 kg | 85 kg | 4 | 39.170 | + 17.881 | 6 | +1 | |
6 | Jurijs Stavinskis | M | 82 kg | 0 kg | 82 kg | 1 | 39.212 | + 19.401 | 4 | -2 | |
7 | Aleksandrs Pereverzevs | M | 83 kg | 0 kg | 83 kg | 2 | 39.923 | + 1 aplis | 7 | 0 | 2 sek. |
3. pusfināls (P klase, M klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vadims Bergfelds | P | 79 kg | 5 kg | 84 kg | 8 | 37.826 | 10 apļi | 1 | 0 | |
2 | Alex Zemik | P | 84 kg | 0 kg | 84 kg | 2 | 38.551 | 3 | +1 | ||
3 | Sergejs Jegorovs | M | 79 kg | 5 kg | 84 kg | 4 | 38.611 | 4 | +1 | ||
4 | Ričards Alekss Švaglis | P | 76 kg | 10 kg | 86 kg | 5 | 37.803 | 5 | +1 | 20 sek., 2 sek. | |
5 | Georgijs Stavinskis | M | 71 kg | 10 kg | 81 kg | 1 | 40.236 | 6 | +1 | ||
6 | Kristaps Balderis - Sildedzis | M | 76 kg | 5 kg | 81 kg | 7 | 37.870 | 2 | -4 |
4. pusfināls (PS klase, S klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matīss Silickis | PS | 65 kg | 0 kg | 65 kg | 4 | 38.371 | 10 apļi | 3 | +2 | |
2 | Matīss Apsīts | S | 53 kg | 0 kg | 53 kg | 8 | 38.475 | + 4.330 | 5 | +3 | |
3 | Vitālijs Osovskis | PS | 60 kg | 5 kg | 65 kg | 1 | 39.041 | + 6.405 | 1 | -2 | |
4 | Deniss Lisenko | PS | 53 kg | 10 kg | 63 kg | 7 | 38.733 | + 9.881 | 4 | 0 | |
5 | Otīlija Grandberga | PS | 58 kg | 5 kg | 63 kg | 5 | 37.892 | DNF | 2 | -3 |
5. pusfināls (PS klase, D klase)
Vieta | Dalībnieks | Klase | Svars | Atsv. | Svars ar atsvaru |
Gok. | Ātrākais laiks |
Atstarpe no 1. vietas |
Starta vieta | Izm. | Sods |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kārlis Zvejnieks | PS | 79 kg | 0 kg | 79 kg | 4 | 38.342 | 10 apļi | 2 | +1 | |
2 | Haralds Astašovs | PS | 62 kg | 5 kg | 67 kg | 7 | 37.752 | + 3.989 | 4 | +2 | |
3 | Genādijs Grinkēvičs | PS | 65 kg | 0 kg | 65 kg | 1 | 38.685 | + 11.124 | 3 | 0 | |
4 | Ralfs Liberts | PS | 58 kg | 5 kg | 63 kg | 5 | 37.688 | + 22.380 | 1 | -3 | |
5 | Marija Magdalēna Kolesnikova | D | 65 kg | 0 kg | 65 kg | 8 | 41.700 | + 1 aplis | 5 | 0 |