Posma dalībnieku ātrākie apļi
18. posms (22.05.2022) - Kandavas kartodroms (MOD1 ->)
Laikapstākļi: +10...+20 grādi, sauss
Vieta | Dalībnieks | Klase | Ātrākais aplis | Kad uzstādīts |
---|---|---|---|---|
1 | Rodrigo Frāms | PS klase | 60.770 | kvalifikācijā |
2 | Deniss Lisenko | PS klase | 60.826 | kvalifikācijā |
3 | Edijs Maļinovskis | P klase | 60.874 | kvalifikācijā |
4 | Luīze Cera new (s) | D klase | 60.880 | finālā |
5 | Helēna Elīza Zolmane | D klase | 60.880 | pusfinālā |
6 | Ruslans Dzenis | P klase | 60.924 | pusfinālā |
7 | Elizabete Šulce | D klase | 60.965 | kvalifikācijā |
8 | Oskars Tenis | S klase | 60.973 | finālā |
9 | Kristaps Tenis | S klase | 60.989 | finālā |
10 | Edijs Cukurs | PS klase | 61.017 | finālā |
11 | Vitālijs Osovskis | PS klase | 61.020 | finālā |
12 | Zigmārs Zolmanis | PS klase | 61.160 | pusfinālā |
13 | Vadims Bergfelds | P klase | 61.314 | pusfinālā |
14 | Matīss Silickis | PS klase | 61.430 | finālā |
15 | Toms Dzelzkalējs | PS klase | 61.451 | pusfinālā |
16 | Pauls Roberts Kreklis | P klase | 61.487 | finālā |
17 | Kārlis Zvejnieks | P klase | 61.500 | finālā |
18 | Kaspars Zuģickis | P klase | 61.514 | finālā |
19 | Dmitrijs Moskins new (s) | P klase | 61.647 | finālā |
20 | Alise Līga Grāmatiņa | D klase | 61.666 | pusfinālā |
21 | Viljams Plešs | M klase | 61.675 | kvalifikācijā |
22 | Rainers Valainis | M klase | 61.912 | finālā |
23 | Kristaps Blite | PXL klase | 62.004 | finālā |
24 | Armands Ķēniņš | M klase | 62.061 | pusfinālā |
25 | Edgars Silanžs | M klase | 62.162 | finālā |
26 | Edijs Nīmants | M klase | 62.179 | finālā |
27 | Artūrs Miškinis new (č) | PS klase | 62.244 | pusfinālā |
28 | Jurijs Stavinskis | M klase | 62.250 | pusfinālā |
29 | Agris Ozoliņš | M klase | 62.280 | finālā |
30 | Haralds Astašovs | S klase | 62.532 | finālā |
31 | Gustavs Zuģickis new (s) | S klase | 62.721 | finālā |
32 | Mareks Astašovs | PXL klase | 62.751 | finālā |
33 | Kaspars Tenis | L klase | 62.783 | kvalifikācijā |
34 | Ainārs Pumpišs | PXL klase | 62.870 | finālā |
35 | Mareks Indārs | L klase | 62.890 | kvalifikācijā |
36 | Raivis Frāms | PXL klase | 62.938 | finālā |
37 | Gints Krugļikovs | L klase | 63.135 | finālā |
38 | Markuss Zuģickis new (č) | S klase | 63.247 | finālā |
39 | Jānis Lapsiņš | L klase | 63.384 | finālā |
40 | Mikus Fībigs | L klase | 63.471 | kvalifikācijā |
41 | Rihards Puķāns new (s) | M klase | 63.516 | finālā |
42 | Artis Dzelzkalējs | L klase | 63.672 | finālā |
43 | Toms Pumpišs | L klase | 63.709 | finālā |
44 | Normunds Dzenis | M klase | 64.269 | finālā |
45 | Dāvids Meladze new (č) | L klase | 64.301 | kvalifikācijā |
46 | Linda Dzene | D klase | 64.472 | kvalifikācijā |
47 | Jānis Noviks new (č) | L klase | 64.477 | kvalifikācijā |
48 | Patrīcija Valaine | D klase | 66.021 | finālā |
49 | Otto Dzelzkalējs | S klase | 69.259 | finālā |