16.11.2021 23:48 197 0

Pēc viena mēneša mājsēdes, atkal ir iespēja doties trasē, ko arī darīsim 20. novembrī Madonā. Starpcitu, novembra mēnesī uz Madonu dosimies pirmo reizi, tieši tāpat, kā pēc nedēļas uz Kandavu. Abas trases, parasti, savas sezonas noslēdz oktobra mēnesī, bet dēļ dīvainās situācijas Latvijā un pasaulē, tās ir atradušas iespējas uzņemt mūs arī tik vēlā rudenī.

 

Diemžēl, saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu, sacensības ārkārtas situācijā varam organizēt tikai zaļajā režīmā, tas nozīmē, ka drīkst piedalīties tikai dalībnieki ar sadarbspējīgu C19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Dalībnieki, kuri jaunāki par 12 gadiem, drīkst piedalīties sacensībās bez sertifikāta, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Dalībnieki, kuri vecāki par 12 gadiem un jaunāki par 18 gadiem, drīkst piedalīties sacesnībās ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks kā 72 stundas, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 

Atrodoties sacensībās ir jāievēro 2 m distance, kā arī reģistrācijas, sapulces un apbalvošanas laikā ir jālieto sejas maskas, aizsedzot gan degunu, gan muti. Pie reģistrācijas tiks izveidots koridors, kur ar mietiņiem tiks atzīmēta 2 m distance, kur būs jāievēro.

Ierodoties uz sacensībām ar automašīnām, novietot tās 4-5 m attālumā vienu no otras, kā arī pēc iespējas uzturēties savās automašīnās.

 

Sestdien laikapstākļus sola salīdzinoši labus, ap +4...+6 grādi, bez nokrišņiem, ar nelielu dienvidu vēju, bet kā jau Madonā, viss var būt arī nedaudz savādāk. Aicinu visus apģērbties atbilstoši laikapstākļiem un paķert līdzi arī kādu siltu tējiņu.

 

Trases virziens - klasiskais, PRET PULKSTENI.

 

Plānotā dienas kārtība:
10:30 - 11:30 dalībnieku reģistrācija
10:50 - 11:50 brīvie treniņi (5)
12:05 - 12:20 dalībnieku sapulce
12:30 - 13:05 kvalifikācija (3)
13:20 - 14:10 pusfināli (4)
14:30 - 15:25 fināli (4)
15:45 - 15:55 apbalvošana

 

Visiem veselību un tiekamies trasē, lai turpinātu aizsākto!

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.