24.05.2023 20:10 644 0

Svētdien, 28. jūnijā, otro reizi sezonā dosimies uz Šauļiem un otro reizi arī šo DRIFT & GO trasi, kura ir viena no divām trasēm ar šādu nosaukumu. Šauļu sakarā esmu saņēmis informāciju no kāda lietuvieša braucēja, ka, izrādās, šajā nelielajā pilsētā ir vēl viena trase - KART3 (onboard video - https://www.youtube.com/watch?v=vuqj9yvXf9s&ab_channel=Wizark), kuru centīšos apsekot un izvērtēt, vai šajā trasē ir iespējams saorganizēt čempionāta posmu nākamajā sezonā. Trase ir diezgan interesanta, ar reljefu un karti attīstot ātrumu līdz pat 85 km/h.

 

Tāpat, kā iepriekšējā sezonā, kad atklājām DRIFT&GO trasi, arī šosezon uz to dodamies sezonas pirmspēdējā posmā. Šoreiz izmēģināsim trases pretējo virzienu - PA PULKSTENI, kurš varētu būt gana interesants. Ņemot vērā, ka apdzīšana šajā trasē ir diezgan sarežģīta, tad šoreiz džokeraplī būs jāiebrauc 2 reizes.

Trases kartinga parks sastāv no 20 salīdzinoši jauniem SODI RT8 kartiem, kurus uz priekšu dzen 13zs dzinēji, līdz ar to, arī Šauļos norisināsies SWS ieskaites posmi.

 

 

 

Trases konfigurācija

 

Laikapstākļus svētdien sola diezgan vasarīgus - +14...+22 grādus. Ēdamais/dzeramais uz vietas trasē nav, bet pavisam netālu ir benzīntanks, kurā var iestiprināties.

 

Trases atrašanās vieta - https://ej.uz/Drift_Go_kartodromas

 

Aicinu visus dalībniekus, kuri ne reizi nav bijuši šajā trasē, reģistrēties trases sistēmā, lai tas nav jādara uz vietas - https://web.racefacer.com/kiosk/driftandgo .

 

PLĀNOTAIS LAIKA PLĀNS:
  10:30 – 11:35 reģistrācija
  11:00 – 11:55 brīvie treniņi (5)
  12:10 – 12:30 dalībnieku sapulce
  12:40 – 13:20 kvalifikācija (4)
  13:40 – 14:25 pusfināli (4)
  14:45 – 15:45 fināli (4)
  16:10 – 16:20 apbalvošana

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa Šauļos ir nedaudz lielāka kā Kandavā - EUR 50.00, bet arī fināls būs nedaudz ilgāks. Treniņš - EUR 13.00.

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.