19.02.2022 22:13 280 0

Svētdien, 20. februārī, pēc 2 nedēļu pārtraukuma atkal dodamies uz savu "mājas" trasi Jelgavā, kurā norisināsies sezonas 11. posms. Sals tā arī šoziem nav bijis noturīgs un, visticamāk, cerības par ledus posmu ir jāatmet. :(

Sacīkšu dienā plānojas slapji laikapstākļi, kā jau visus iepriekšējos 3 posmus Jelgavas trasē, tikai šoreiz atkal brauksim ar ENERGY gokartiem, kuriem ir uzmontētas lietus riepas.

Pēc svētdienas posma, nākamreiz uz Jelgavu varētu doties pēc gandrīz 2 mēnešiem, 12. aprīlī, kad, pēc ilgāka laika, sacīkste plānojas darbadienas vakarā. Pēc nedēļas, 27. februārī, dosimies uz bijušo Ātruma Cilts halli, kurā tagad saimnieko Haralds Šlegelmilhs ar komandu un trase saucas Biķernieku kartinga halle. Beidzamo reizi šajā hallē viesojāmies 2018. gada decembrī, bet indoor trasē beidzamo reizi bijām tieši pirms pandēmijas sākuma - 2020. gada martā.

Bet martā ir plānots atjaunot iepriekšējo gadu tradīciju - doties uz Viļņu, Plytines trasi, kurā notiek 2 posmi vienā dienā. Arī Viļņā beidzamo reizi bijām 2 gadus atpakaļ - 2020. gada jūnijā. Tagad ar trases pārstāvjiem tiek apspriestas nianses un, ja nenotiks nekas ārkārtējs, tad 19. martā draudzīgi dosimies uz Viļņu, kur varēs arī norēķināties ar lojalitātes punktiem.

 

Svētdienas posmam ir izveidota nebijusi trases konfigurācija un, pēc ilgiem laikiem, tiks izmantots trases tālais gals, ar trijiem 90 grādu līkumiem (šī trases daļa beidzamo reizi izmantota 2020. gada jūnijā).

 

Trases konfigurācija un nobraukšanas/uzbraukšanas ceļi.

 

Laikapstākļi solās būt slapji, iespējams līs, ap +2..+4 grādi. Ņemot vērā šo prognozi, aicinu nodrošināt apģērbu atbilstoši laikapstākļiem.

 

PLĀNOTAIS LAIKA PLĀNS:
10:00 – 11:00 dalībnieku reģistrācija
10:20 – 11:20 brīvie treniņi (6)
11:35 - 11:50 dalībnieku sapulce
12:00 - 12:40 kvalifikācija (4)
12:55 - 13:50 pusfināli (5)
14:10 - 15:20 fināli (5)
15:35 - 15:45 apbalvošana

 

Diemžēl joprojām, saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu, sacensības ārkārtas situācijā varam organizēt tikai zaļajā režīmā, tas nozīmē, ka drīkst piedalīties tikai dalībnieki ar sadarbspējīgu C19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Dalībnieki, kuri jaunāki par 12 gadiem, drīkst piedalīties sacensībās bez sertifikāta, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Dalībnieki, kuri vecāki par 12 gadiem un jaunāki par 18 gadiem, drīkst piedalīties sacesnībās ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks kā 72 stundas, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 

Atrodoties sacensībās ir jāievēro 2 m distance, kā arī reģistrācijas, sapulces un apbalvošanas laikā ir jālieto sejas maskas, aizsedzot gan degunu, gan muti. Pie reģistrācijas tiks izveidots koridors, kur ar mietiņiem tiks atzīmēta 2 m distance, kur būs jāievēro.

Ierodoties uz sacensībām ar automašīnām, novietot tās 4-5 m attālumā vienu no otras, kā arī pēc iespējas uzturēties savās automašīnās. 

 

Dalībnieki, kuri jūtas neveseli, ar temperatūru, aicinu palikt mājās apārstēties un tad jau veselam kā bukam vai stirnai ierasties uz nākamo posmu.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 35.00. Treniņš - EUR 10.00.

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.