27.06.2024 21:37 274 0

Nesen ir noslēgusies kārtējā DISCOMANIA OILHEAD sezona un esam uzzinājuši jaunos čempionus! Un nu jau var teikt tradicionāli, aptuveni mēnesi pēc sezonas noslēguma, 14. jūlijā, čempionāta “mājas trasē” RULLĪTIS, tiks organizēts DISCOMANIA OILHEAD ČEMPIONU KAUSS, kurā tiks aicināti piedalīties TIKAI iepriekšējo sezonu visu klašu čempioni. 12 gadu laikā par čempioniem kopumā ir kļuvuši 57 braucēji, no kuriem 1 pieckārtējais, 2 trīskārtējie un 8 divkārtējie čempioni!

 

Iepriekšējā gadā, kad norisinājās otrais ČEMPIONU KAUSS, par čempionu čempionu 2. gadu pēc kārtas kļuva RAITIS DZENIS, kurš savā īpašumā uz 1 gadu ieguva ceļojošo kausu, uz kura tiek gravēti visu gadu kausa ieguvēji. Uz šo brīdi sanāk, ka Raitis ir vienīgais, kura vārds ir rakstīts uz kausa šķautnes.

 

Sacensībās visi dalībnieku tiks līdzināti līdz 100 kg un tiks izmantots pasaules/eiropas/Rotax kartinga čempionātu formāts.

 

Plānojas diezgan padaudz braukšanas laika (ap 50 minūtēm), līdz ar to, dalības maksa būs EUR 75-80, kurā tiktu iekļauts 1 treniņš, kvalifikācija, 4 iebraucieni un fināli. Visi dalībnieki saņems piemiņas medaļas un pirmo 3 vietu ieguvēji saņems dāvanu kartes no čempionāta ilggadējā atbalstītāja TRACKDAY.lv.