04.04.2024 23:12 979 0

Pirms doties nākamojos izbraukuma posmos uz Madonu, Poltsemaa (Igaunija) un Šauļiem, vēlreiz iegriezīsimies čempionāta mājas trasē RULLĪTIS (Jelgava). Šis būs pirmspēdējais sezonas posms Jelgavas trasē, nākamreiz Jelgavā tiksimies 9. jūnijā, kad noslēgsim čempionāta 12. sezonu. 

 

Šoreiz trases konfigurācija būs virzienā PA PULKSTENI un ir izdevies atrast vēl vienu jaunu konfigurāciju. Protams, nav mainījies daudz no kādas iepriekš izmantotas konfigurācijas, tikai viens līkums, bet tomēr. Līdzīga konfigurācija bija izmantota vairāk kā 3 gadus atpakaļ - 2021. gada martā.

 

Trases konfigurācija.

 

Laika prognoze uz sacīkšu dienu sola diezgan labu laiku, +6...+16 grādi, bez nokrišņiem, ar dienvidu vēju. Vienīgi, sākumā varētu būt mitra trase no sestdienas rīta lietavām.

  

Atgādināšu, ka DISCOMANIA OILHEAD čempionāts ņem dalību arī SWS SPRINT un SWS JUNIOR sistēmā, kurā var piedalīties PRO klases braucēji (dažos gadījumos arī citas klases, kuras tiks apvienotas posma ietvaros) vecumā virs 15 gadiem un PRO S un S klases braucēji (dažos gadījumos arī citas klases, kuras tiks apvienotas posma ietvaros), kuri ir jaunāki par 15 gadiem (ieskaitot). Aicinu visus attiecīgo klašu dalībniekus izveidot savus profilus (DIN) SWS mājas lapā (https://www.sodiwseries.com/en-gb/become-sws-driver.html) un pieteikties aktuālajiem posmiem:

 

PRO klase

DOH ROUND 15 SPRINT 9

DOH ROUND 15 SPRINT 10

 

PRO S, S klases (jaunāki par 15 gadiem)

DOH ROUND 15 JUNIOR 9

DOH ROUND 15 JUNIOR 10

 

Viss pārējais sacīkstē būs tāpat kā iepriekš - treniņu saraksti tiks sastādīti pirms sacensībām un publicēti čempionāta WhatsApp grupā. Dalībniekiem, kuriem būs pirmais/otrais treniņš, trasē OBLIGĀTI jāierodas uz reģistrācijas sākumu. Ja ir radušies kādi apstākļi, kad nevar ierasties laicīgi, par to ir jāinformē laicīgi WhatsAppā mani personīgi. 

 

PLĀNOTAIS PROVIZORISKAIS LAIKA PLĀNS (var mainīties atkarībā no faktiskā dalībnieku skaita):

10:00 – 11:40 reģistrācija
  10:20 – 12:05 brīvie treniņi (9)
  12:20 – 12:35 dalībnieku sapulce
  12:40 – 13:30 kvalifikācija (5)
  13:50 – 15:25 pusfināli (7)
  15:50 – 17:40 fināli (7)
  18:05 – 18:15 apbalvošana

 

Kā jau ierasts Jelgavā, mūsu draugs Andrea cienās mūs ar saviem gardajiem ēdieniem trases kafejnīcā.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa  - EUR 40.00. Treniņš - EUR 10.00 (7 minūtes).

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS EUR 100.00 VĒRTĪBĀ.

korektākais sezonas dalībnieks saņems balvu EUR 100.00 vērtībā, kartinga ekipējuma iegādei. Balvas iniciatori un sponsori ir Gatis Glāznieks un Juris Petruss. Balva tiks piešķirta braucējam, kurš sezonas laikā saņems vismazāk soda sekundes.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai M klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no PRO XL, vieglā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.