28.09.2020 09:15 1405 0

Pēc vairāk kā gada, svētdien, 11. oktobrī dosimies uz Kandavas kartodromu, kur beidzamo reizi sacīkstes norisinājās pagājušā gada 29. septembrī, kuru noteikti daudzi atcerās, nu vismaz es - noteikti! ;) Protams, to nevar salīdzināt ar to, kā šo gadu atcerēsies visa pasaule.

Ņemot vērā, ka kovids Kurzemē ir palicis aktīvāks, aicinu visus būt uzmanīgākiem, ar "čupošanos", bučošanos utml., lai mēs netraucēti varētu turpināt sezonu pēc nedēļas Madonas trasē.

 

Paredzams, ka svētdien tiks pārspēts čempionāta apmeklējuma rekords, tāpēc sacensības sāksies par pusstudu agrāk nekā bija paredzēts, jo kartu daudzums nav liels un trasē nav iespējams apgaismojums.

 

Trases konfigurācija būs atkarīga no tā, kādi būs laikapstākļi. Ja trase treniņu laikā būs sausa, tad tiks izmantota saīsinātā trases konfigurācija, ja būs slapja trase, tad tiks izmantota klasiskā trase, bez elkoņa trases tālajā galā, kurš tiks izmantots, kā džokeraplis.

 

 

Trases konfigurācija sausu laikapstākļu gadījumā. 

 

Trases konfigurācija slapju laikapstākļu gadījumā.

 

Trasē, sākot no plkst. 15:00, uz lielā TV ekrāna tiks nodrošināta F1 11. posma translācja, kas norisināsies leģendārajā Nirburgringas trasē.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 35.00.

 

Plānotā dienas kārtība (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

9:30 - 10:50 dalībnieku reģistrācija

9:45 - 11:15 brīvie treniņi (7 minūtes - 10 EUR)

11:25 - 11:40 dalībnieku sapulce

11:45 - 12:55 kvalifikācija

13:10 - 14:45 pusfināli

15:05 - 17:00 fināli

17:10 - 17:20 apbalvošana

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu vai divas reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.