22.09.2021 22:56 670 0

7. septembrī tika atklāta jaunā, pēc kārtas jau 10-tā DISCOMANIA OILHEAD sezona, kurā piedalījās 63 dalībnieki.

Jaunajā sezonā daudz jaunumu nav, bet daži ir:

- ir plānots atgriezties bijušajā Ātruma Cilts trasē, kura tagad saucas Biķernieku kartinga halle un kurā saimnieko bijušais 333 trases vadītājs Haralds Šlegelmilhs.  Iespējams, tas varētu notikt jau novembrī vai decembrī.

- sākot ar šo sezonu, dalībnieki, kuri būs piedalījušies vismaz 100 posmos, tiks pie balvas - 2 apmaksātiem posmiem. Sasniedzot 150 posmu robežu, dalībnieks tiks apbalvots ar 3 apmaksātiem posmiem. Pagaidām 100 posmu robežu ir sasnieguši 4 dalībnieki, bet 150 posmos ir piedalījušies 2 dalībnieki - PRO XL klases veterāni Edgars Astašovs un Artūrs Cintiņš, kuri, starpcitu, joprojām gaida X stundu, kad varēs kāpt uz sezonas kopvērtējuma augstākā pakāpiena, varbūt tas notiks jau šosezon.

- S klasē turpmāk drīkstēs piedalīties ne tikai jaunās paaudzes puiši, bet arī meitenes līdz 12 gadiem (ieskaitot).

- pēc šīs sezonas noslēguma, ir plānotas organizēt īpašas sacensības, kuras varētu kļūt par tradīciju pēc katras sezonas noslēguma. Bet sīkāka informācija sekos sezonas beidzamajā posmā.

- ir arī viens bēdīgāks jaunums - kopš šīs sezonas tiks ieviesta soda nauda par trases vai organizatora inventāra bojāšanu. Piemēram, par konusu, kurš braucēja kļūdas dēļ nokļūs zem kartinga un vilkts līdzi pa trasi vai arī vienkārši tiks uzbraukts virsū, kā rezultātā tas tiks bojāts, tiks piemērots sods EUR 10.00 apmērā. Papildus tam, tiesnesis būs tiesīgs apstādināt braucēju, lai izvilktu konusu, lai nepieļautu ari gokarta bojājumus. No EUR 10.00 jau pirmajā posmā nācās šķirties Armandam Ķēniņam.

 

Tagad par sezonas 2. posma norisi.

Trases virziens šoreiz būs klasiskais, PRET PULKSTENI. Ja būs sausi laikapstākļi, tiks izmantots slāpētājs taisnē, lai maksimāli novērstu kartingu atšķirību.

 

Laikapstākļi solās būt rudenīgi, no +6 līdz +13 grādiem un ar lielu varbūtību, ka līs lietus. Lai braukšana būtu komfortabla, izvēlaties atbilstošu apģērbu, kā arī apbruņojaties ar desmaizītēm un siltu tēju.

 

Dalībnieki, kuri jūtas neveseli, ar temperatūru, aicinu palikt mājās apārstēties un tad jau veselam kā bukam vai stirnai ierasties uz nākamo posmu, kurš norisināsies jau 3. oktobrī Kandavā.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 35.00.

 

Plānotā dienas kārtība (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

11:00 - 12:15 dalībnieku reģistrācija

11:20 - 12:35 brīvie treniņi (8 minūtes - 10 EUR) (7)

12:50 - 13:05 dalībnieku sapulce

13:15 - 14:00 kvalifikācija (5)

14:15 - 15:40 pusfināli (7)

16:00 - 17:40 fināli (7)

17:55 - 18:00 apbalvošana

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.