13.01.2023 22:10 396 0

Sākot ar šo gadu arī DISCOMANIA OILHEAD čempionāts iesaistīsies SWS (SODI WORLD SERIES, www.sodiwseries.com) sistēmā!

Čempionāta ietvaros norisināsies SWS posmi SPRINT, JUNIOR un, iespējams arī e-SPRINT ieskaitēs. SWS posmi var notikt trasēs, kurās ir SODI gokarti. SWS ieskaites dalībnieki varēs redzēt savus rezultātus un sakrātos punktus SWS mājas lapā un salīdzināt tos ar pārējiem pasaules īres kartinga braucējiem.

Katru gadu labākais vai citreiz pat vairāki braucēji no katras valsts dodas uz SWS Pasaules finālu. Starpcitu, šogad uz SWS Pasaules finālu, kurš norisināsies jūlijā Slovākijā, dosies 2021/2022 DISCOMANIA OILHEAD Vieglā svara klases čempions un 2022. gada labākais Latvijas braucējs SWS JUNIOR ieskaitē – KRISTAPS TENIS! Ar ko arī viņu apsveicam!

 

Ņemot vērā, ka DOH čempionāta formāts ir sadalīts pa klasēm, tad katrā ieskaitē varēs startēt tikai viena klase. Izņēmumi būs tie gadījumi, kad kādā no posmiem PRO klase tiks apvienota ar kādu citu klasi, tad SPRINT ieskaitē startēs no attiecīgajām klasēm; kā arī, kad PRO S klase tiks apvienota ar S klasi, tas S klases braucēji arī startēs SWS ieskaitē.

 

- PRO klases dalībnieki, kuri ir sasnieguši vismaz 15 gadu vecumu, startēs SPRINT ieskaitē.

- PRO S klases dalībnieki, kuri ir vecumā no 7 līdz 14/15 gadiem (augumā virs 150 cm), startēs JUNIOR ieskaitē.

 

Izņēmumi būs tie gadījumi, kad kādā no posmiem PRO klase tiks apvienota ar kādu citu klasi, kā arī, kad PRO S klase tiks apvienota ar S klasi.

 

Katrā DOH sacīkstē norisināsies 2 SWS SPRINT un 2 SWS JUNIOR posmi. Viena posma rezultāti tiks skaitīti pēc pusfināla rezultātiem, otra posmi rezultāti būs atkarīgi no finālā iegūtām vietām.

 

Visiem SWS ieskaites braucējiem ir jāizveido savi profili SWS mājas lapā un jāiegūst unikāls braucēja numurs - DIN (Driver Identification Number).

 

Pirmie SWS posmi norisināsies jau svētdien, DISCOMANIA OILHEAD 9. posma ietvaros.

 

Visiem veiksmi un tiekamies trasē!