05.12.2013 00:30 3888 14

Otrdien, 3. decembrī izklaides centrā Go Planet norisinājās DISCOMANIA OILHEAD 7. posms. Uz posmu ieradās 24 dalībnieki.

Par posma uzvarētāju pirmo reizi, kopš čempionātā ir ieviests esošais formāts, kļuva kvalifikācijas uzvarētājs Māris Liepiņs! Šo panākumu Māris gaidīja ļoti ilgi, līdz beidzot zvaigznes nostājās viņa pusē, ar ko arī apsveicam...!...:).. Māri no "hat-trick" šķīra nieka 0.111 sekundes, tieši par tādu laika sprīdi labāks bija Valtera Frīdenberga ātrākais aplis sacīkstēs. Māris šajā sezonā bija jau 7. posma uzvarētājs, līdz ar to, vēl neviens dalībnieks nav uzvarējis vairāk par vienu reizi, atsķirībā no iepriekšējās sezonas, kad mums pirmajos 11 posmos bija tikai 3 uzvarētāji. Labu sniegumu sacīkstēs demonstrēja arī "smagsvari", no kuriem 3 iekļuva A finālā, iegūstot 2., 4., un 5. vietu. Trešo vietu posmā ieguva vienīgais (!) PRO klases pārstāvis A finālā - Valters Frīdenbergs.

 

Šajā posmā uzlabojām tiesāšanu ar protokoliem un filmēšanu "karstajās" vietās, kas iespējams uzlaboja braukšanas kultūru, jo posms bija daudz zolīdāks par iepriekšējo un sodi tika demonstrēti uzņemtajos video, kas liedza iespēju pārkāpējiem bļaustīties "pa tukšo". Viens no "kritušajiem" bija Valts Tenters, kurš pusfinālā no stabilas otrās vietas "nokrita" uz sesto vietu, jo saņēma brīdinājumu par Jāņa Keiša nepārtrauktu "bakstīšanu". Šis Valtam bija trešais brīdinājums pēdējo trīs posmu laikā, kā rezultātā viņam tika piešķirts 5 sekunžu sods, kas viņam maksāja dalību finālā. Otrs agresīvais braucējs bija Matīss Rezovskis, kurš abus savus apdzīšanas manevrus veica ar neatļautiem "spēka paņēmieniem" vienā un tajā pašā vietā (vēlāk būs pieejami video), kā rezulltātā viņam tika piespriesti 5 + 5 sekunžu sodi, kas viņu no ceturtās vietas "atmeta" uz sesto.

 

Diemžēl arī šis posms Go Planetā, dēļ drastiskās cenu politikas, iznāca ļoti dārgs, lai arī iekļāvāmies paredzētajā laikā, kā rezultātā mums nāksies samazināt finālistu skaitu šajā trasē. Bet principā plānā ir samazināt lielu daļu Go Planet posmus, pārceļot tos uz Ātruma cilti. Līdz nākamajam posmam tiks veiktas sarunas ar vadību par gokartu "atgriešanu" jeb jaudas palielināšanu (kas ir iespējams) uz mūsu posmiem, lai šajā trasē būtu kaut neliela bauda braukt. Aicinu šajā sakarā izteikties arī jūs.

 

Turpinājums sekos...