16.03.2024 23:29 1577 0

Kā jau ierasts, 23. martā dosimies sagaidīt pavasari pie mūsu dienvidu kaimiņiem, uz lielisko Viļņas trasi - Plytines kartodromas, kurā norisināsies tradicionālais dubultposms. Šogad (15. martā) trases kartingu parks tika papildināts ar 20 mazlietotiem SODI SR4 kartiem un mēs būsim pirmie, kuri tos iebrauks sacensību režīmā. Pēc trases direktora vārdiem, jaunie karti ļoti labi vadās un ir ļoti baudāma braukšana.

 

Tāda pati tradīcija, kā 2 posmi vienā dienā, vēl viena tradīcija Viļņas trasē ir lojalitātes punktu izmantošana. Sakrātos punktus un cik lielu atlaidi varēs saņemt, visi dalībnieki caur saviem profiliem var redzēt sadaļā LOYAL KLUBS. Starp čempionāta dalībniekiem nereti ir braucēji, kuri ir sakrājuši tik daudz punktus, kas dod iespēju pat 1 posmu nobraukt pilnīgi bez maksas. Dalībnieki, kuri neieradīsies uz Plytines posmiem, savus lojalitātes punktus varēs izmantot pie nākamā čempionāta posma apmeklējuma.

 

Trases konfigurācijas būs tādas pašas kā pagājušā gadā un sākot no iepriekšējās sezonas, pirmajā dienas daļā brauksim virzienā PRET PULKSTENI, jo tā ir ātrāka, nepārredzamāka un ilgāk iekārtojama, kas spēlē svarīgu lomu, kad vakarā iestājas tumsa. Šogad gan ir ļoti strikts norādījums, ka sacensības ir jānoslēdz plkst. 20:00, pretējā gadījumā ir ļoti lieli riski, "uzrauties" uz trases trokšņu līmeņa inspekcijas, kas var pat draudēt ar trases slēgšanu. Ļoti ceru, ka viss noritēs raiti un mēs nepievilsim savus ilggadējos kaimiņu partnerus.

Pirmās dienas trases konfigurācijā, iespējams, tiks mainīta džokerapļa atrašanās vieta, kura būs īsāka un ar drošāku izeju.

 

13. posma trases konfigurācija.

 

14. posma trases konfigurācija.

 

Plytines trasē vairākus gadus atpakaļ ir ieviesta jauna laika uzskaites sistēma RACEFACER, kas ir apvienota ar kartinga braucēju sociālo tīklu un ir pieejama vairākās Lietuvas trasēs. Līdz ar to, lai trasē reģistrācija aizņemtu mazāk laika, jums visiem vajadzētu reģistrēties jau pirms sacīkstēm, to var izdarīt, sekojot šai saitei - RACEFACER REGISTERDalībniekiem, kas jau vienreiz ir reģistrējušies Plytines kartodromā, vairāk tas nav jādara.

  

Tāpat, kā iepriekš, sacensību laikā teltī tiks organizētas kolektīvās pusdienas, lai nav jālauza galva, kur iestiprināties. Par ēdienkarti un cenām informēšu dalībniekus atsevišķā aptaujā čempionāta WhatsApp grupā.

 

Dienas kārtība būs tāda, kāda ir "mājas" posmos - sākumā reģistrēšanās, paralēli norisināsies treniņi, tad sapulce un kvalifikācija, pusfināli, fināli. Pēc tam būs tehniskā pauze, kad tiks pielāgota trase otram virzienam un atkal viss no sākuma, izņemot reģistrāciju, kas būs jau notikusi.

 

Atgādināšu, ka DISCOMANIA OILHEAD čempionāts no gada sākuma ir sācis dalību SWS SPRINT un SWS JUNIOR sistēmā, kurā var piedalīties PRO klases braucēji (dažos gadījumos arī citas klases, kuras tiks apvienotas posma ietvaros) vecumā virs 15 gadiem un PRO S klases braucēji (dažos gadījumos arī citas klases, kuras tiks apvienotas posma ietvaros), kuri ir jaunāki par 15 gadiem (ieskaitot). Aicinu visus attiecīgo klašu dalībniekus izveidot savus profilus (DIN) SWS mājas lapā (https://www.sodiwseries.com/en-gb/become-sws-driver.html) un pieteikties aktuālajiem posmiem, kuri šoreiz būs četri katrā ieskaitē:

 

PRO un M klase

DOH ROUND 13 SPRINT 5

DOH ROUND 13 SPRINT 6

DOH ROUND 14 SPRINT 7

DOH ROUND 14 SPRINT 8

 

PRO S, S klases (jaunāki par 15 gadiem)

DOH ROUND 13 JUNIOR 5

DOH ROUND 13 JUNIOR 6

DOH ROUND 14 JUNIOR 7

DOH ROUND 14 JUNIOR 8

 

 

PLĀNOTĀ DIENAS KĀRTĪBA:
  10:00 - 10:40 dalībnieku reģistrācija
  10:20 - 11:05 brīvie treniņi 13. posma virzienā (4). EUR 13.00/7 minūtes.
  11:20 - 11:35 dalībnieku sapulce
  11:45 - 12:15 13. posma kvalifikācija (3)
  12:35 - 13:20 13. posma pusfināli (4)
  13:45 - 14:50 13. posma fināli (4)

 Tehniskā pauze, 14. posma trases izveide

 15:35 - 16:15 brīvie treniņi 14. posma virzienā (4)

 16:25 - 16:35 dalībnieku sapulce

 16:45 - 17:15 14. posma kvalifikācija (3)

 17:35 - 18:25 14. posma pusfināli (4)

 18:50 - 19:50 14. posma fināli (4)

 20:15 - 20:25 abu posmu apbalvošana

 

Laika prognoze solās būt diezgan pavasarīga ap +7...+10 grādi, ar nokrišņiem pirmajā dienas daļā. Aicinu visus nodrošināties ar atbilstošu apģērbu un...varbūt vēl kādu papildus apģērba gabalu.

 

Ja kādam ir nepieciešams transports uz/no trases, droši dodiet ziņu uz kartingi@discomania.lv, noteikti atradīšu variantus vai arī var meklēt variantus WhatsApp grupā.

 

Sekojot saitei, atradīsiet trases atrašanās vietu - Google Maps trases atrašanās vieta. Rēķinaties, ka ceļā paiet kādas trīs/trīsarpus stundas.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 55.00 par katru posmu.

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS EUR 100.00 VĒRTĪBĀ.

korektākais sezonas dalībnieks saņems balvu EUR 100.00 vērtībā, kartinga ekipējuma iegādei. Balvas iniciatori un sponsori ir Gatis Glāznieks un Juris Petruss. Balva tiks piešķirta braucējam, kurš sezonas laikā saņems vismazāk soda sekundes.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai M klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no PRO XL, vieglā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.