15.04.2023 19:34 565 0

Svētdien, 23. aprīlī dosimies uz pavasara Madonas posmu. Madonā parasti notiek 2 posmi sezonā un rudens sacīkstēs, kuras noslēdzās jau pa tumsu, ļoti ekstremālos apstākļos piedalījās līdz šim brīdim sezonas lielākais dalībniekus skaits - 61.

Pavasara posmā, atšķirībā no iepriekšējā, nesen iegādātiem kartiem, būs uzmontētas atsvaru kastes, kas atkal ļaus braukt godīgi līdzīgā svarā.

 

Madonas posmi lēnā garā kļūst par vienīgajām sacensībām čempionāta kalendārā, kurā papildus medaļām visu klašu TOP3 braucēji saņem balvas no mūsu jaunā atbalstītāja ADTS (www.adts.lv), kuru trasē pārstāv kompānijas sirds - Ainārs un Toms PUMPIŠI. Rudens Madonas posmā visi TOP3 laureāti saņēma savā īpašumā kvalitatīvos Latvijas kompānijas THORGEON LED galvas lukturus, savukārt, pavasara sesijā kompānija ADTS piedāvās cīnīties par tikpat kvalitatīvu THORGEON rokas LED lukturi (https://thorgeon.com/06009?ref=flashlights), kuram ir spēcīgs magnēts un kurš noderēs saimniecībā jebkuram braucējam!

 

Svētdien pirmo reizi ar jaunajiem kartiem brauksim pretēji ierastajam Madonas trases virzienam jeb PA PULKSTENI. Lai uzlabotu drošību un boksos dalībnieki nebrauktu neadekvātā ātrumā, šoreiz nobraukšanai no trases būs jāiebrauc džokerī un tad lēnām jādodas uz boksiem (nobraukšanas ceļš attēlā atzīmēts ar oranžo līniju).

Tāpat, lai novērstu liekas kolīzijas un padarītu sacīksti interesantāku, pirmajā aplī NEDRĪKSTĒS braukt džokeraplī. Un par džokerapļa "aizisišanu" ciet, braucot pa pamattrasi, pienāksies sods 5 sekundes.

 

 

Trases konfigurācija un uzbraukšanas/nobraukšanas ceļi.

  

Viss pārējais tāpat kā iepriekš - treniņu saraksti tiks sastādīti pirms sacensībām un publicēti čempionāta WhatsApp grupā. Dalībniekiem, kuriem būs pirmais/otrais treniņš, trasē OBLIGĀTI jāierodas uz reģistrācijas sākumu. Ja ir radušies kādi apstākļi, kad nevar ierasties laicīgi, par to ir jāinformē laicīgi WhatsAppā mani personīgi.

 

Laikapstākļi solās būt visai vasarīgi, +11...+18 grādi, bez nokrišņiem un ar dienvidu vēju.

 

Madonas trasē diemžēl nav nekādas ēšanas iespējas, tāpēc nodrošinaties ar pietiekamiem pārtikas krājumiem, jo diena solās būt diezgan gara.

 

PLĀNOTAIS PROVIZORISKAIS LAIKA PLĀNS (var mainīties atkarībā no faktiskā dalībnieku skaita):

10:00 – 12:05 reģistrācija
  10:20 – 12:25 brīvie treniņi (11)
  12:35 – 12:50 dalībnieku sapulce
  13:00 – 14:15 kvalifikācija (7)
  14:35 – 16:10 pusfināli (8)
  16:30 – 18:35 fināli (8)
  19:00 – 19:10 apbalvošana
 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 40.00. Treniņš - EUR 10.00 (7 minūtes).

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.