19.02.2017 01:01 2977 0

Aiz loga ir kļuvis siltāk, ledus izkusis, tāpēc DISCOMANIA OILHEAD 13. posms norisināsies indoor trasē ĀTRUMA CILTS. Šajā trasē, kurā ir ieviestas korekcijas ilggadējā konfigurācijā, šosezon brauksim jau otro reizi, tikai pretējā virzienā, t.i., pa pulksteni.

 

Sacensības notiks pēc klasiskā formāta (pusfināli/fināli pa klasēm, vienāds svars klases ietvaros, no zemāka fināla nokļūšana uz augstāku) un tāpat kā iepriekšējā reizē dalībniekiem pusfinālos un finālos būs 2 reizes jāiebrauc džokeraplī. Tas padara sacensības interesantākas, jo nedaudz vairāk jāpadomā par stratēģiju.

 

Tāpat, kā visos posmos, arī šajā gokartiem tiks izmantoti atsvari. Salīdzinot ar iepriekšējo reizi, atsvaru sistēma ir pilnveidota - ir izstrādātas somiņas, kuras tiek pieliktas katram gokartam un kurās var ātri un ērti ievietot svina atsvarus. Somas ir uztaisītas ļoti praktiskas un atsvarus varēs nomainīt arī paši dalībnieki, padarot šo procesu pietiekami ātru.

 

Ir mainīta dienas kārtība! Reģistrēšanās un treniņi sāksies ātrāk. Tas domāts, lai samazinātu sacensību beigu laiku un aicinu dalībniekus ierasties ātrāk, kuriem tas ir iespējams.

 

Trasē varētu būt vēsīgi (+1...-1... grādi), tāpēc sacensībās tiks nodrošināta karsta tēja, kā arī neaizmirstat saģērbties silti.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu uz kartingi@discomania.lv.

 

Plānotā dienas kārtība (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

17:30 - 18:55 dalībnieku reģistrācija/brīvie treniņi (9 minūtes - 10 EUR)

19:00 - 19:15 dalībnieku sapulce

19:25 - 20:05 kvalifikācija

20:15 - 21:20 pusfināli

21:35 - 22:50 fināli

22:55 - 23:00 klašu uzvarētāju apbalvošana

 

TIEKAMIES TRASĒ!