11.10.2023 22:39 429 0

 Pēc 3 nedēļu pauzes, svētdien, 15. oktobrī visi ceļi vedīs uz Madonu, jo tur norisināsies jaunās DISCOMANIA OILHEAD kārtējās sacīkstes - ADTS.lv 3. posms! Kā jau Madonā beidzamā laikā ierasts - visiem klašu TOP 3 braucējiem čempionāta atbalstītājs ADTS (www.adts.lv) dāvās kvalitatīvos Latvijas zīmola THORGEON kompaktos kabatas lukturīšus (https://thorgeon.com/06018?ref=flashlights).

 

Rudens Madonas sesijā brauksim ierastajā trases virzienā - PRET PULKSTENI. Džokeraplis arī būs ierastajā vietā, tikai būs jācenšas visiem atcerēties, ka pirmajā aplī džokerī braukt vairs NEDRĪKST! 

 

 

Šoreiz trasē būs iespējams arī paēst un remdēt slāpes, ko palīdzēs nodrošināt pārvietojamais restorāns MAD BRO BBQ.

 

Atgādināšu arī, ka DISCOMANIA OILHEAD čempionāts no gada sākuma ir sācis dalību SWS SPRINT un SWS JUNIOR sistēmā, kurā var piedalīties PRO klases braucēji (dažos gadījumos arī citas klases, kuras tiks apvienotas posma ietvaros) vecumā virs 15 gadiem un PRO S klases braucēji (dažos gadījumos arī citas klases, kuras tiks apvienotas posma ietvaros), kuri ir jaunāki par 15 gadiem (ieskaitot). Aicinu visus attiecīgo klašu dalībniekus izveidot savus profilus (DIN) SWS mājas lapā (https://www.sodiwseries.com/en-gb/become-sws-driver.html) un pieteikties aktuālajiem posmiem:

PRO klase

DOH ROUND 3 SPRINT 32

DOH ROUND 3 SPRINT 33

 

PRO S, S klases (jaunāki par 15 gadiem)

DOH ROUND 3 JUNIOR 27

DOH ROUND 3 JUNIOR 28

 

Viss pārējais sacīkstē būs tāpat kā iepriekš - treniņu saraksti tiks sastādīti pirms sacensībām un publicēti čempionāta WhatsApp grupā. Dalībniekiem, kuriem būs pirmais/otrais treniņš, trasē OBLIGĀTI jāierodas uz reģistrācijas sākumu. Ja ir radušies kādi apstākļi, kad nevar ierasties laicīgi, par to ir jāinformē laicīgi WhatsAppā mani personīgi. 

 

Laikapstākļi pagaidām solās būt vēl rudenīgāki kā iepriekšējā posmā, +8...+10 grādi, ar vieglu dienvidrietumu vēju, diemžēl bez nokrišņiem. Lai varētu izbaudīt sacensības, galvenais, ir apģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

 

PLĀNOTAIS PROVIZORISKAIS LAIKA PLĀNS (var mainīties atkarībā no faktiskā dalībnieku skaita):

10:00 – 11:25 reģistrācija
  10:20 – 11:45 brīvie treniņi (8)
  12:00 – 12:15 dalībnieku sapulce
  12:25 – 13:15 kvalifikācija (5)
  13:35 – 14:50 pusfināli (6)
  15:10 – 16:40 fināli (6)
  17:05 – 17:15 apbalvošana
 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Diemžēl dalības maksa arī Madonā ar šo sezonu tiek paaugstināta un turpmāk tā būs - EUR 45.00. Treniņš - EUR 11.00 (7 minūtes).

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 170.00 vērtībā, 2. vieta EUR 150.00 vērtībā un 3. vieta EUR 120.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS EUR 100.00 VĒRTĪBĀ.

korektākais sezonas dalībnieks saņems balvu EUR 100.00 vērtībā, kartinga ekipējuma iegādei. Balvas iniciatori un sponsori ir Gatis Glāznieks un Juris Petruss. Balva tiks piešķirta braucējam, kurš sezonas laikā saņems vismazāk soda sekundes.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai M klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no PRO XL, vieglā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.