10.12.2021 09:05 175 0

Ir pagājuši 3 mēneši, kopš startējām Jelgavas trasē, kad 7. septembrī atklājām jauno sezonu. Pa šo laiku daudz kas ir noticis - valstī ir ieviests ārkārtas stāvoklis, kā rezultātā sacensībās drīkst piedalīties tikai ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem; ir atnākusi ziema un pirmo reizi čempionāta vēsturē novembra mēnesī esam pabijuši Madonas un Kandavas trasēs.

Lai arī ir iestājusies metereoloģiskā ziema, sestdienas sacensībās trases stāvoklis plānojas būt kaut kas starp rudeni un ziemu. Prognoze rāda, ka būs 0...+1 grādi, lietus, gar trases malām būs kupenas, bet uz trases vietām būs ledus. Šādi laikapstākļi prasīja ilgu laiku, lai izlemtu, ar kādiem kartiem doties trasē, kamēr vēl dīķis nav kārtīgi aizsalis. Beigās tika pieņemts lēmums braukt ar ENERGY gokartiem, kuri tiks aprīkoti ar lietus riepām. Jācer, kas šis lēmums attaisnosies.

 

Diemžēl, saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu, sacensības ārkārtas situācijā varam organizēt tikai zaļajā režīmā, tas nozīmē, ka drīkst piedalīties tikai dalībnieki ar sadarbspējīgu C19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Dalībnieki, kuri jaunāki par 12 gadiem, drīkst piedalīties sacensībās bez sertifikāta, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Dalībnieki, kuri vecāki par 12 gadiem un jaunāki par 18 gadiem, drīkst piedalīties sacesnībās ar negatīvu laboratoriski vai izglītības iestādē veiktu testu, kas nav vecāks kā 72 stundas, taču viņu pavadošai personai ir jāspēj uzrādīt sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 

Atrodoties sacensībās ir jāievēro 2 m distance, kā arī reģistrācijas, sapulces un apbalvošanas laikā ir jālieto sejas maskas, aizsedzot gan degunu, gan muti. Pie reģistrācijas tiks izveidots koridors, kur ar mietiņiem tiks atzīmēta 2 m distance, kur būs jāievēro.

Ierodoties uz sacensībām ar automašīnām, novietot tās 4-5 m attālumā vienu no otras, kā arī pēc iespējas uzturēties savās automašīnās.

 

Trases konfigurācija.

 

 

Dalībnieki, kuri jūtas neveseli, ar temperatūru, aicinu palikt mājās apārstēties un tad jau veselam kā bukam vai stirnai ierasties uz nākamo posmu jaunajā gadā.

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa - EUR 35.00. Treniņš - EUR 10.00.

 

Plānotā dienas kārtība (var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita):

9:00 - 10:15 dalībnieku reģistrācija

9:20 - 10:35 brīvie treniņi (7)

10:50 - 11:05 dalībnieku sapulce

11:15 - 12:00 kvalifikācija (5)

12:15 - 13:25 pusfināli (6)

13:45 - 15:10 fināli (6)

15:25 - 15:35 apbalvošana

 

SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.