...

Posmam pieteiktie dalībnieki

11. posms

Dalībnieki sarakstā kārtoti pēc to pieteikšanās laika dilstošā secībā.
PRO S klase - 10 dalībnieki | PRO klase - 4 dalībnieki | PRO XL klase - 7 dalībnieki | Vieglā svara klase - 5 dalībnieki | Vidējā svara klase - 12 dalībnieki | Smagā svara klase - 4 dalībnieki | Dāmu klase - 2 dalībnieces.

Kārtas
Nr.
Vārds, uzvārds Klase Vieta klasē Brīdinājumi Pieteicies
1 Artur Karu new (č) PRO S klase 28 0 2024-02-22 19:42:01
2 Doris Steinberg new (č) Dāmu klase 19 0 2024-02-22 19:40:12
3 Ketter Sassi new (č) Dāmu klase 11 0 2024-02-22 19:38:47
4 Adrians Apsītis new (s) Vidējā svara klase 28 0 2024-02-25 10:55:02
5 Kārlis Zvejnieks PRO S klase 4 0 2024-02-25 12:04:42
6 Andris Lielgalvis PRO XL klase 2 0 2024-02-24 16:59:06
7 Kārlis Mālmeisters Vieglā svara klase 15 1 2024-02-24 13:28:13
8 Edgars Silanžs PRO XL klase 7 0 2024-02-22 20:20:22
9 Oskars Tenis PRO S klase 10 0 2024-02-22 13:38:14
10 Kristaps Tenis PRO S klase 8 0 2024-02-22 13:38:04
11 Edijs Nīmants Vidējā svara klase 13 0 2024-02-21 21:45:06
12 Ralfs Dzenis Vieglā svara klase 4 1 2024-02-21 21:15:21
13 Patrik Viirok Vidējā svara klase 20 0 2024-02-21 20:39:00
14 Joosep Lehtmaa Vidējā svara klase 25 0 2024-02-21 20:14:34
15 Georgijs Stavinskis Vidējā svara klase 7 1 2024-02-21 20:13:48
16 Bert Anders Unt Smagā svara klase 10 0 2024-02-21 20:09:59
17 Larsen-Klaus Tammepuu PRO S klase 15 0 2024-02-21 19:05:38
18 Oskar-Oliver Levkoi Vieglā svara klase 9 0 2024-02-21 17:43:50
19 Tristan Tamme PRO S klase 20 0 2024-02-21 16:57:58
20 Illar Jürgenson PRO XL klase 8 0 2024-02-21 16:37:02
21 Alex Zemik PRO klase 6 1 2024-02-21 14:05:51
22 Arturs Norkārklis Vidējā svara klase 8 0 2024-02-20 19:38:37
23 Matīss Silickis PRO S klase 3 0 2024-02-20 17:09:23
24 Artūrs Edvards Gavars Vidējā svara klase 2 0 2024-02-18 14:22:47
25 Ričards Alekss Švaglis PRO klase 3 0 2024-02-18 12:51:25
26 Matīss Apsīts Vieglā svara klase 1 2 2024-02-17 23:24:27
27 Aleksandrs Pereverzevs Vidējā svara klase 6 0 2024-02-17 19:13:13
28 Raivis Liberts PRO XL klase 6 0 2024-02-17 18:29:54
29 Igor Bondarev Smagā svara klase 2 1 2024-02-17 18:27:00
30 Otīlija Grandberga PRO S klase 1 0 2024-02-17 17:33:29
31 Aleksandrs Kapitonovs Vidējā svara klase 5 0 2024-02-17 17:14:43
32 Edgars Astašovs PRO XL klase 4 2 2024-02-17 17:06:13
33 Toms Pumpišs Smagā svara klase 1 0 2024-02-17 17:00:42
34 Gatis Glāznieks PRO XL klase 3 0 2024-02-17 16:26:20
35 Evelīna Glāzniece Vieglā svara klase 2 0 2024-02-17 16:26:05
36 Ruslans Dzenis PRO klase 1 0 2024-02-17 15:44:57
37 Haralds Astašovs PRO S klase 5 0 2024-02-17 14:08:32
38 Mareks Astašovs PRO XL klase 1 0 2024-02-17 14:08:22
39 Jurijs Stavinskis Vidējā svara klase 4 0 2024-02-17 14:06:56
40 Sergejs Jegorovs Vidējā svara klase 3 0 2024-02-17 13:47:40
41 Sergejs Ļesiks Vidējā svara klase 1 1 2024-02-17 13:47:28
42 Pāvels Balušs Smagā svara klase 3 1 2024-02-17 13:47:27
43 Vitālijs Osovskis PRO S klase 2 1 2024-02-17 13:47:26
44 Vadims Bergfelds PRO klase 2 1 2024-02-17 13:47:16