20.05.2022 00:20 269 0

Svētdien, 22. maijā, otro reizi pēc kārtas, dosimies uz Kandavas kartodromu, kurš būs beidzamais šajā trasē šosezon.

Pēc Kandavas posma, kopvērtējuma tabulās sāksies punktu reducēšanas process - dalībniekiem, kuri ir izlaiduši ne vairāk kā 2 posmus, samazināsies punkti, netiks skaitīti čempionāta 3 sliktākie posmi (punktu ziņā). Pēc 18. posma tiks "izņemts ārā" vismazāk iegūtie punkti, pēc 19. posma jau 2 mazākie punkti, nu un, beidzoties sezonai, netiks ieskaitīti 3 sliktākie punkti. Reducētie punkti rādīsies pirmie, bet iekavās būs "pilnie" punkti.

 

Par punktiem varētu būt skaidrs, tagad par svētdienas sacīkstēm. Tiks izmantota klasiskā trases konfigurācija, virzienā PRET PULKSTENI, kā ierasti, ar apļveida džokerapli tālajā Kazas līkumā.

 

Trases konfigurācija, nobraukšanas/uzbraukšanas ceļi.

 Laikapstākļus sola nedaudz siltākus, kā pirms 2 nedēļām - +10...+14 grādus, bet atkal ar vieglu ziemeļu vēju. Tāpat, sagaidāms, ka naktī uzlīs, jautājums, cik daudz un kā tas ietekmēs trases stāvokli svētdienas rītā. Saģērbjamies atbilstoši prognozēm un paņemam līdzi arī ēdamo/dzeramo, jo trasē ar to iespējas nekādas nav, izņemot centra veikalus.

 

Uzreiz pēc fināliem vai vēl beidzamo finālu laikā, sāksies pasaules čempionāta hokejā spēle Latvija pret Lielbritāniju. Centīšos noorganizēt TV ekrānu, lai tiešraidē nepalaistu garām šo spēli.

 

PLĀNOTAIS LAIKA PLĀNS:
10:00 – 11:00 reģistrācija
10:20 – 11:20 brīvie treniņi (6)
11:35 – 11:50 dalībnieku sapulce
12:00 – 12:50 kvalifikācija (5)
13:05 – 14:20 pusfināli (6)
14:40 – 16:05 fināli (6)
16:25 – 16:35 apbalvošana

 

Dalībnieki, kas vēl nav reģistrējušies, aicinu to izdarīt savos profilos vai sūtot e-pastu (debitantiem) uz kartingi@discomania.lv.

 

Dalības maksa Kandavā ir nedaudz lielāka - EUR 40.00. Treniņš - EUR 12.00. Ja ir iespējams, sagatavojiet precīzu naudas summu.

 

 SACENSĪBU FORMĀTS:

- kvalifikācija, pusfināli un fināli.

- katrā sacīkšu kārtā tiek izlozēts cits gokarts.

- pusfināla un fināla braucieni ir SADALĪTI PA KLASĒM. Skaitliski mazas klases tiek apvienotas vienā braucienā.

- zemākā fināla uzvarētājs TIEK UZ AUGSTĀKU FINĀLU.

- tiek izmantots DŽOKERAPLIS (aplis kas ir garāks vai īsāks par pamatapli), kurā pusfinālos un finālos obligāti ir jāiebrauc vienu, divas vai 3 reizes, atkarībā no trases.

INFORMĀCIJA PAR ČEMPIONĀTU:
- 20 posmi, no septembra līdz jūnijam.
- 3 sliktākie posmi (punktu ziņā) kopvērtējumā netiek ņemti vērā.
- 7 klases (PRO S, PRO, PRO XL, vieglā svara (līdz 65 kg), vidējā svara (no 66 kg līdz 85 kg), smagā svara (virs 85 kg) un dāmu klase).
- katrā posmā tiek apbalvotas ar medaļām pirmās 3 vietas KATRĀ KLASĒ.
- katras klases ietvaros dalībnieki tiek izlīdzināti līdz VIENĀDAM SVARAM (+/- 3 kg). Izņēmums ir ziemas posmi un trases, kurās nav iespējams pievienot atsvarus.
- sezonas beigās KATRAS KLASES KOPVĒRTĒJUMA PIRMĀS 3 VIETAS sadarbībā ar TRACKDAY.lv saņem BALVĀS KARTINGA EKIPĒJUMU: 1. vieta - EUR 150.00 vērtībā, 2. vieta EUR 120.00 vērtībā un 3. vieta EUR 100.00 vērtībā.
- sezonas beigās starp dalībniekiem, kuri ir nobraukuši visus posmus, tiek IZLOZĒTA īpašā TRACKDAY.lv BALVA - KARTINGA EKIPĒJUMS 100 EUR VĒRTĪBĀ.

- dalībnieki, ir piedalījušies vismaz 100 čempionāta posmos saņem dāvānā 2 bezmaksas posmus.
- LOJALITĀTES PROGRAMMA. Par katru posmu, kurā dalībnieks piedalās, viņam tiks piešķirts 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicināto draugu, kurš piedalās aktuālajā posmā un nav debitants, dalībniekam tiek piešķirts vēl 1 lojalitātes punkts. Par katru pieaicinātu čempionāta debitantu no PRO S, PRO vai PRO XL klases, tiek piešķirti vēl 2 punkti, bet visvairāk - 3 punkti, par pieaicinātu čempionātu debitantu no vieglā, vidējā, smagā svara vai dāmu klases. 1 punkts ir ekvilalents EUR 1.00 un tos varēs izmantot posma dalības/treniņu apmaksai.